ТзОВ «Пелта» є одним із найбільших підприємств України, яке виготовляє корпоративний одяг різного призначення, забезпечуючи компанії та виробництва з чисельністю працівників більше тисячі. На підприємстві до повномасштабного вторгнення виготовляли вироби спеціального призначення: жилетки, куртки, штани, напівкомбінезони, трикотажні вироби, головні убори (кепки, бейсболки), а також спецодяг для працівників стратегічних об’єктів України.

Традиційно, кафедра технологій легкої промисловості ЛНТУ співпрацює з профільними підприємствами Луцька та Волинської області. Тиждень кафедри розпочався 03 жовтня 2023 року із зустрічі студентів спеціальності 182 Технології легкої промисловості з фахівцями спеціалізованого швейного підприємства ТзОВ «Пелта».

Легка промисловістьЛегка промисловість

«В перший день бойових дій виробництво було зупинено, - згадує урозмові заступник директора Ольга Намонюк, - а вже за декілька днів колектив підприємства розпочав волонтерську діяльність з виготовлення одягу для тероборони та військових, які вирушали на бойові завдання, зробивши свій внесок у наближення ПЕРЕМОГИ».

В режимі діалогу Ольга Василівна ознайомила з асортиментом  та властивостями матеріалів для пошиття виробів спеціального призначення, а також відзначила,  що сьогодні на ринку праці існує велика потреба у фахівцях швейного виробництва, головне – це бажання працювати, вдосконалювати свої навички та розвиватись.

Легка промисловістьЛегка промисловістьЛегка промисловість

На даний час підприємство продовжує відшивати корпоративний одяг. В умовах швейного підприємства ТзОВ «Пелта» було проведене практичне заняття з дисципліни «Технології легкої промисловості» для здобувачів ОП «Технології легкої промисловості» та ОП «Фешн-індустрія» з фахівцями. Зокрема технолог Назарчук Тетяна Михайлівна, а також конструктор Любов Метельська та технолог Оксана Махортова (здобувачі другого магістерського рівня вищої освіти ОП «Технології та дизайн у модній індустрії») розповіли студентам про САПР одягу, технологічні процеси та матеріали, які застосовуються для виготовлення спецодягу, ознайомили з виробничим обладнанням.

Легка промисловістьЛегка промисловістьЛегка промисловість

Ми вдячні співробітникам підприємства за фахові настанови, що досить важливо почути їх саме на початку навчання, щоб зрозуміти його суть і не втратити можливостей.

Освічені – значить непереможні! Слава ЗСУ!

Кафедра технологій легкої промисловості