21 вересня 2023 року для здобувачів освіти  першого рівня вищої освіти зі спеціальностей «Туризм»  та «Готельно-ресторанна справа» відбулась лекція-пракикум. У якості запрошеного лектора виступив Бейда Владислав – студент магістрант ЛНТУ.

Туризм

«Добрий тур» - туристична компанія, яку він створив власними силами. Нині, окрім навчання в університеті, Владислав активно працює над вдосконаленням своєї фірми, її розширенням та головне – наданням якісних туристичних послуг для клієнтів.

ТуризмТуризмТуризмТуризм

Як, будучи ще студентом, Владиславу вдалося реалізувати власну бізнес-ідею, з якими труднощами стикаються представники туристичної сфери, чи існує здорова конкуренція у цьому бізнесі і чи можливий туризм ВІП-класу «не за всі гроші». Проце і не тільки Влад поділився зі своїми «молодшими» колегами.

Туризм

Відверті запитання,  студентська дискусія, про складне простою мовою. Переконані, індустрія гостинності краю має яскраве майбутнє.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи