Немає українця, який би не знав, що таке козацькі розваги. Забави, покликані проявити усю твою силу фізичну і показати гарт духу - найулюбленіші для кожного з нас.

Силу й таланти, кмітливість та сміливість сьогодні демонстрували усі учасники забав, а це студенти різних факультетів нашого ЗВО.

козацькі забавикозацькі забавикозацькі забавикозацькі забави

Розпочався захід із офіційної церемонії відкриття. У цей час присутні виконали гімн України, а згодом перейшли до вітальних промов. Зокрема, привітали молодь із початком козацьких змагань та побажали їм успіхів та перемоги проректор з НПР та досліджень Олена Лютак, декан факультету ФАБД Олександр Андрійчук, заступниці декана ФЦОСТ Оксана Сільвестрова та Олена Вісин, заступниця декана ФБП Алла Тендюк, завідувачі кафедр та усі охочі викладачі.

А от кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я у повному складі зібралася підтримати студентів, у яких і виховують любов до здорового способу життя та сили як зовнішньої, так і внутрішньої. Окрім того, саме ця кафедра і є організатором козацького свята.

козацькі забавикозацькі забавикозацькі забавикозацькі забави

Далі усе відбувалося, як і годиться на забавах: канат перетягували, машини на собі тягнули, немов богатирі ставали у двобої і ще й гранати кидали, аби ворогам не повадно було.

Підтримували мужніх хлопців, чарівні дівчата, адже знали, що переможці отримають найкращі призи. Сьогодні найсильніших нагороджували заслуженими медалями та солодкими тортиками «Луцьк» від усім відомого смачного спонсора ТМ «Галя балувана».

Із такою звитяжною, активною, патріотичною молоддю, точно нічого боятися, бо за такими стоїть наше майбутнє, бо за такими - Україна!