Щороку 6 грудня ми відзначаємо День Збройних Сил України. Віднині свято воїнів-захисників  співпадатиме із відзначенням Дня св.Миколая і це лише підсилює дух та наповненість цього дня.

Миколай завжди допомагав та оберігав тих, хто цього потребував. Він мав чисте й наповнене любовʼю серце та, водночас, був воїном, який стояв на захисті істини. Тож і нині ми просимо Миколая, аби кожен воїн українського війська мав внутрішню міць, відчував підтримку свого народу та жив під надійним захистом вищих сил!

Із повномасштабним вторгненням агресора до України, колектив ЛНТУ не стоїть осторонь волонтерської діяльності, допомоги війську та нашим землякам. Війна триває й донині, тож і цьогоріч ми навідували наших мужніх та незламних захисників у військовому госпіталі.

ЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУ

Напередодні студенти, викладачі та працівники ЛНТУ долучилися до виготовлення символічних ляльок-мотанок, які ми даруємо захисникам як знак оберегу, нашої любові та підтримки. Одночасно, когорта волонтерського центру ЛНТУ наготували чимало смаколиків для бійців, аби подарувати частинку домашнього тепла і затишку кожному захиснику, який нині перебуває на лікуванні та реабілітації.

ЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУ

Завдяки творчим талантам та великим серцям наших здобувачів та партнерів, нам вдалося влаштувати для захисників акустичний вечір і хоча би трохи наповнити їхні душі добром, теплом, любов’ю, нашою підтримкою та безмежною вдячністю!

ЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУ

Ми завдячуємо керівництву та колективу госпіталя за невтомну і відповідальну роботу, за турботу і піклування, яку ви щосекунди даруєте нашим воїнам!

Дорогі наші захисники, ми дякуємо Вам за вашу силу, за мужність і героїзм, за нашу свободу, наближення миру та перемоги. Ми чекаємо вас удома, живими та здоровими, молимося за вас і просимо святого Миколая берегти під своїм покровом кожного із вас, дарувати нашим дітям мир та спокій, а своїм щирим серцем наповнити усіх нас благодаттю, родинним теплом та омріяною перемогою!

Із Днем ЗСУ, рідні!

ЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУ