Перейти до основного вмісту

Великдень – це не лише різнокольорові писанки, смак паски та аромати запеченого м’ясця. Великдень, передусім, це свято Христового Воскресіння, фундамент віри, добрих справ і світлих думок, надії на порятунок та щирої любові.

Люди, які сьогодні найбільше потребують нашої любові, підтримки та уваги, люди, які заслуговують найбільшої шани і завдяки яким ми можемо відзначати свято Воскресіння  - це наші мужні Герої, захисники України, які незламно продовжують боронити наш спокій і віддавати найцінніше – життя та здоров’я. Саме вони варті найщиріших слів подяки у величне свято Великодня і неймовірною гордістю для нас є розділити цей день саме із нашими захисниками.

ГоспітальГоспітальГоспітальГоспіталь


Уже не вперше волонтерський осередок ЛНТУ навідує поранених військовослужбовців у місцевому госпіталі, аби розділити з ними святкові моменти, подарувати часточку своєї уваги, тепла, відчуття родинного затишку та передати домашні смаколики, які ми навмисне виготовляємо напередодні.

ГоспітальГоспітальГоспітальГоспітальГоспітальГоспіталь


Завдяки творчим талантам та великим серцям наших здобувачів та друзів, нам вдалося влаштувати для захисників акустичний вечір і хоча би трохи наповнити їхні душі добром, теплом, любов’ю, нашою підтримкою та безмежною вдячністю!

ГоспітальГоспітальГоспітальГоспітальГоспітальГоспітальГоспітальГоспітальГоспіталь


***

Кожен візит до місць, де наші мужні воїни перебувають на лікуванні чи реабілітації, абсолютно різний. Іноді він наповнений невгамовним болем і співчуттям, іноді дає змогу перейняти почуття максимальної підтримки та розуміння, сьогодні ж ми обмінялися неймовірно силою українського духу, коли попри усе, ми можемо усміхатися, дарувати один одному хоча би маленьку радість сьогодення, дивитися в очі і бачити усю глибину людини, ал е водночас, щиро радіти зустрічі, елементарному спілкуванню.

Ми завдячуємо керівництву та колективу госпіталю за невтомну і відповідальну роботу, за турботу і піклування, яку ви щосекунди даруєте нашим воїнам!

Дорогі наші захисники, напередодні свята Великодня, ми дякуємо Вам за усе: за вашу силу, за мужність і героїзм, за нашу свободу, наближення миру та перемоги. Ми чекаємо вас удома, живими та здоровими, молимося за вас і просимо Бога берегти вас та кожного, хто поряд із вами!

Із Великоднем, незламні!

ГоспітальГоспітальГоспітальГоспітальГоспітальГоспітальГоспітальГоспітальГоспіталь