Кафедра Технологій легкої промисловості відзначила День науки

Кафедра технологій легкої промисловості виступила співорганізатором Міжнародної науково-практичної інтернет конференції «Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті», яка проходила на 19 квітня – 14 травня 2021 року (м. Кропивницький). Захід приурочений до Дня науки в Україні.

Участь у роботі конференції взяли усі науковці кафедри. Так, у секції «Інновації в освіті: методологічні, теоретичні, практичні та методичні аспекти» представлено тези доповіді «Новітні форми та методики організації індивідуальної навчальної діяльності студентів» (автори Назарчук Л.В., Шовкомуд О.В.)

Доцент Тетяна Головенко виступила з доповіддю на тему: «Інформаційно-комунікаційні засоби для формування професійних компетентностей на дистанційній формі освіти» (колектив авторів Головенко Т.М., Ткачук О.Л., Єфімчук Г.В.).

Завідувач кафедри ТЛП доц. Назарчук Л.В.