Навколо щорічного пісенного конкурсу Євробачення завжди точаться інтриги чи скандали, однак до нього завжди прикута увага. Хтось вважає конкурс банальним та попсовим, хтось – нечесним, а хтось узагалі байдужий… Але погодьтесь, конкурс дозволяє знайти своїх кумирів та улюбленців із числа артистів з майже усього світу. Ми наспівуємо їхні пісні, ми пританцьовуємо під їхню музику, ми купуємо квитки на їхні концерти.

Завдяки цьому конкурсу вдалося знайти і своїх зірок на факультеті бізнесу права. Тут влаштували свій нацвідбір на «BusinessVision», де змагалися найкрутіші музичні гурти ЛНТУ.

ФБП

Так, не головним були вокальні здібності учасників, найцінніше – харизма, креативність та драйв … саме це й оцінювали члени журі.

За звання переможців «BusinessVision» змагалися три групи факультету. Їх представили чарівні ведучі заходу Соломія та Василь: «Цей день буде наповнений музикою, співами та усмішками. Сьогодні якась група доведе, що вона – найкраща на нашому факультеті», - зауважила «зіркова пара».

ФБПФБПФБПФБП

Тож на мить студенти кафедр права, менеджменту та підприємництва, торгівлі і логістики перетворилися на італійський гурт Måneskin або, як вони себе назвали, «Юристкін»; норвезький Subwoolfer та український Kalush.

Неймовірні виступи, акторська майстерність, драйвові танці та запальна музика. Окремої уваги вартий сценічний інвентар, який студенти виготовляли власноруч. Кожен у залі не міг би розпізнати свого одногрупника у сценічному образі і це свідчить про те, що шоу вдалося.

ФБПФБПФБПФБП

Підтвердили це і результати голосування суддівської колегії, до складу якої увійшли: заступниця декана з молодіжної політики та профорієнтації ФБП Алла Тендюк, заступниця декана з досліджень Мирослава Купира, випускниця ФБП та власниця простору «Культ» Яна Тарарай та заступник декана з партнерства Юрій Фесіна.

Отож члени журі намагалися розділити переможне місце між усіма командами, утім конкурс таки передбачав розподіл у «таблиці голосування». Тому почесне третє місце посіли «правники» із рок-гурту Måneskin, друге місце зайняли менеджери із Subwoolfer та переможцями конкурсу стали логісти із Kalush.

ФБПФБПФБПФБПФБП

«Довгий час нам бракувало на факультеті спільного сімейного зібрання. Спочатку нам перешкоджав коронавірус, тепер війна… Але нарешті нам вдалося зібратися у цьому залі і усі ми знаємо завдяки кому – Збройним Силам України і ми дякуємо їм. А ще, сьогодні ми повинні сказати дякую усім командам, бо коли змагаються українці - між ними не може бути переможених, вони усі – переможці», - резюмував Юрій Фесіна, відзначаючи учасників батлу заслуженими призами.