У Луцькому національному технічному університеті традиційно відбулася кава з ректором, на якій студенти мали можливість безпосередньо поспілкуватися з ректором університету, Іриною Вахович, та поділитися своїми ідеями і пропозиціями. Цього разу головною темою обговорення стали міжнародні можливості, які відкриваються для студентів ЛНТУ.

кава з ректоромкава з ректоромкава з ректором

Студенти активно пропонували свої ідеї щодо організації університетських заходів, а також обговорювали, як можна покращити студентське життя в контексті навчання та розвитку. Зокрема, університету нададуть на відповідальне зберігання та користування аудіо-відео обладнання, яке можна використовувати для запису подкастів, пісень або голосу. Це нововведення особливо корисне для студентів, які хочуть практикувати роботу зі своїм голосом у професійному середовищі.

кава з ректоромкава з ректоромкава з ректором

Особлива увага була приділена питанням патріотичного виховання студентів, яке стає дедалі важливішим у сучасних реаліях.

кава з ректоромкава з ректором

Кожен стіл під час зустрічі пропонував свої ідеї щодо покращення освітнього процесу та організації заходів в університеті. Одним із ключових питань було використання міжнародних можливостей для студентів. Ірина Вахович наголосила, що програми академічної мобільності, такі як Erasmus+, відкривають для студентів нові горизонти та можливості для особистого й професійного зростання. Студенти мають шанс розвивати свої навички за кордоном, здобувати міжнародний досвід та розширювати кругозір.

кава з ректоромкава з ректоромкава з ректором

Кава з ректором стала чудовою платформою для відкритого діалогу між студентами та адміністрацією університету, сприяючи покращенню освітнього середовища Луцького національного технічного університету.