У Луцькому національному технічному університеті для студентів-юристів усіх курсів відбувся перший юридичний елітний брей-ринг. Захід пройшов з дотриманням усіх правил цього інтелектуального змагання, а студенти демонстрували свої знання та навички у різноманітних завданнях та конкурсах.

брей-рингбрей-рингбрей-ринг

Учасники змагалися в знаннях з теорії держави і права, а також конституційного права України. Здобувачі продемонстрували високий рівень підготовки та зацікавленість у подальшому професійному розвитку.

брей-рингбрей-рингбрей-рингбрей-рингбрей-ринг

Головним призом для переможців стала поїздка до Верховного Суду — унікальна можливість ознайомитися з роботою найвищої судової інстанції країни.

брей-рингбрей-рингбрей-рингбрей-рингбрей-рингбрей-ринг

Цей захід не тільки підвищив рівень юридичної підготовки студентів, а й створив мотивуючу атмосферу для майбутніх юристів ЛНТУ, які прагнуть досягти нових професійних вершин.

брей-рингбрей-рингбрей-рингбрей-рингбрей-рингбрей-рингбрей-рингбрей-рингбрей-ринг