15 жовтня, студенти-журналісти Луцького національного технічного університету мали можливість взяти участь у гостьовій лекції Лілії Бойко, представниці Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у Волинській області. Лекція була присвячена актуальній темі нового закону України «Про медіа» і викликала жвавий інтерес серед здобувачів вищої освіти.

лекціялекціялекціялекція

Під час виступу Лілія Бойко надала детальні роз'яснення щодо основних положень нового законодавства та його впливу на сучасний медіапростір України. Спікерка особливо зосередила увагу на питаннях регулювання інформаційного контенту в ЗМІ та важливості дотримання норм, передбачених законом. Вона також висвітлила аспекти, пов’язані з гендерним балансом у медіа Волині, акцентуючи увагу на важливості рівного представництва жінок і чоловіків у журналістиці та інших медійних сферах.

лекціялекціялекція

Студенти дізналися про норми ведення контенту різними мовами в засобах масової інформації, а також про те, яким медіа варто довіряти в сучасних реаліях. Лілія Бойко звернула увагу на проблему кадрового дефіциту в журналістиці та поділилася своїм баченням щодо можливих шляхів подолання цього виклику.

лекціялекціялекціялекціялекція

Спікерка поділилася корисною інформацією та позитивною енергією. Студенти активно цікавилися піднятою тематикою, ставили питання та ділилися своїми думками. На завершення Лілія Бойко закликала майбутніх журналістів підтримувати національний інформаційний простір: «Дивіться українське, читайте українське, пишіть українською!».

лекціялекціялекціялекція

Студентка 1 курсу, спеціальність "Журналістика"

Дарія Гузич