У холі Луцького національного технічного університету відбувся захоплюючий конкурс Erasmus+ Photo Quiz. Захід привернув велику увагу студентів, які активно долучилися до участі.

квізквіз

Завдання для учасників було досить цікавим – за фотографією вгадати країну, яку зображено на світлині. Студенти продемонстрували свою ерудицію та знання географії, намагаючись дати якомога більш правильні відповіді.

квізквізквізквіз

Переможцем конкурсу став студент Денис Гаврилець, який надав найбільшу кількість правильних відповідей. За свої успіхи він отримав символічний приз – стильний шопер із надписом Erasmus+.

квізквізквіз

Подібні заходи сприяють не тільки розвитку знань про європейські країни, а й залученню студентів до міжнародних освітніх програм та проекту Erasmus+, які активно підтримуються в ЛНТУ.

квізквіз