У Луцькому національному технічному університеті пройшов захід My Erasmus+ Adventure, який став платформою для обміну досвідом студентів, які вже взяли участь у програмі Erasmus+. Присутні отримали можливість дізнатися більше про міжнародні освітні можливості та задати питання тим, хто вже побував за кордоном.

My Erasmus+ Adventure:My Erasmus+ Adventure:My Erasmus+ Adventure:

Ректор університету, Ірина Вахович, підкреслила важливість таких проєктів для студентів, наголосивши на тому, що участь у програмі Erasmus+ надає не лише практичні знання, але й безцінний досвід, нові знайомства та можливості для розвитку.

My Erasmus+ Adventure:My Erasmus+ Adventure:My Erasmus+ Adventure:

Студенти-еразмусівці поділилися своїм досвідом проживання та навчання у різних європейських країнах. Серед країн, які вони відвідали, були Польща, Литва, Боснія, Португалія, Туреччина та інші провідні країни. Вони розповіли про особливості життя в цих державах, культурні відмінності та лайфхаки, що допомогли їм адаптуватися до нових умов.

Захід дозволив студентам вільно спілкуватися, задавати питання і дізнатися про всі аспекти участі у програмі Erasmus+, що, без сумніву, стане корисним для тих, хто планує долучитися до цієї міжнародної ініціативи.

My Erasmus+ Adventure:My Erasmus+ Adventure:My Erasmus+ Adventure:My Erasmus+ Adventure:My Erasmus+ Adventure:My Erasmus+ Adventure: