Кава з ректором за 200 балів на НМТ! Вступників-відмінників запросили на гостину в ЛНТУ

Ректор ЛНТУ Ірина Вахович запросила вступників, що склали національний мультипредметнийтест на 200 балів, до себе на чаювання зі смаколиками. Так, 15 абітурієнтів із найвищими балами обрали першим пріоритетом ЛНТУ!

ФОТОФОТО

Неформальне спілкування ректора із відмінниками НМТ відбулося у затишній атмосфері ректорського кабінету. Поговорили про міжнародні можливості, які перед своїми студентами відкриває ЛНТУ, особливості освітніх програм, які обрали юні гості, специфіку навчального процесу та яскраве студенське життя в ЛНТУ.

ФОТОФОТО

Крім того, ректор розповіла про свій шлях від студентки до ректора, як жила в гуртожитку на Даньшина та поділилася маленькими секретами свого успіху. Наголосила також Ірина Вахович і на важливості знання іноземної мови, сміливості у прийнятті рішень та перспективах дуальної освіти.

ФОТОФОТО

Натомість, юні гості розповіли про себе, свої інтереси і очікування від навчання у стінах ЛНТУ. На завершення гостювання для майбутніх студентів провели екскурсію Луцьким національним технічним університетом та спорткомплексом ЛНТУ.

ФОТОФОТОФОТО