В Луцькому національному технічному університеті продовжується традиція зустрічей ректора Ірини Вахович зі студентським активом за філіжанкою запашної кави та смаколиків.

фотофотофото

У неформальній дружній атмосфері, молодь має можливість обговорити і очільницею ЗВО ті питання, які їх турбують, підняти актуальні теми, висловити власну думку та цікаві пропозиції, аби згодом спільно втілити у життя ідеї.

В черговий раз, обговорили тему забезпечення якості освітнього процесу, зокрема висловили пропозиції щодо покращення простору для здобувачів. Молодь обговорила умови проживання в гуртожитку, запропонувала реалізацію проектів із екосвідомості та інші ініціативи, які студентська молодь готова реалізовувати спільно з адміністрацією.

фотофото

Нині ж, зустріч тривала майже дві години в оновленій локації корпусу Б, яку наповнила неймовірна кількість цікавих ініціатив та задумів. Крім того, Ірина Вахович розповіла про заплановані інфраструктурні зміни, які планують реалізувати в університеті вже цього літа та опитала студентів щодо втілення ініціатив, які здобувачі хочуть бачити в облаштуванні вуличного простору. Усі ідеї та зауваження студентства Ірина Михайлівна занотувала.

фотофото

В свою чергу, студенти розповіли як вони залучаються до волонтерської активності, який досвід й враження отримують від міжнародної мобільності та як проводять час поза університетом.
Представниця ФАТЕ, студентка групи АГ-21 - Ірина Герман зауважила, що перебуваючи на навчанні закордоном та пізнаючи нові можливості, увесь час мала бажання повернутися у простір свого університету.

Насамкінець, у форматі вільного спілкування, усмішок та частування, ректор та студентство мають можливість стати ближчими та у єдності розвивати університет, обмінювати ідеями, вдосконалювати освітній процес та втілювати прогресивні задуми.