В ЛНТУ завершився тиждень кафедри технологій і обладнання переробних виробництв, насичений цікавими зустрічами та екскурсіями, на яких здобувачі освітніх програм «Харчові технології» та «Крафтові харчові технології» мали можливість ознайомитися з інноваціями у харчовій галузі, поспілкуватися з фахівцями провідних харчових підприємств Волині, засновниками власного харчового бізнесу.

ТОПВ ТОПВ

Сьогодні своїм досвідом зі створення та розвитку власного бізнесу поділилась засновниця вега-арт-кафе «Твоя мантра» Ашока. Вона розповіла про свій шлях до вегетаріанства і популяризації здорового харчування, ідею створення простору, який би об’єднував в собі заклад харчування, спеціалізований магазин і клуб за інтересами.

ТОПВТОПВ

Слухачі дізналися про особливості приготування вегетаріанських страв, цілющих напоїв, важливу роль спецій у харчуванні. Особливу зацікавленість присутні виявили до асортименту страв та сировинних продуктів, що використовуються для їх приготування.

Атмосфера зустрічі була надзвичайно теплою та дружньою. Колектив кафедри щиро вдячний Ашока за цікаву та корисну інформацію, змістовні відповіді і бажає їй успіху у започаткованій справі.

Кафедра ТОПВ