Лише нещодавно в ЛНТУ на кафедрі соціогуманітарних технологій  був заснований волонтерський клуб «ДОБРОтвір», але його учасники уже доєдналися до низки благодійних акцій.

Так, 17 грудня у Луцьку відбулось відкриття благодійної ярмарки, організованої на підтримку маленького хлопчика - Нікіти Крижого, з важким діагнозом  СМА (спінальна м'язева атрофія).  Вся Україна збирала кошти для придбання дороговартісного препарату( 2,3 млн.дол). Малеча отримала терапію. Тепер родина потребує довгої реабілітації. Саме на це збирались кошти під час акції у Луцьку.

благодійність

До  проведення акції долучилось понад 100 організацій, установ і небайдужих людей. Студенти університетського волонтерського клубу «ДОБРОтвір» два дні поспіль також готували і допомагали реалізовувати картини, хенд-мейд вироби, новорічні іграшки та солодощі.

Радіємо, що змогли долучитись до Хвилі ДОБРА!

Крім того, підтвердженням недаремної роботи та зусиль факультету ЦОСТ, кафедри соціогуманітарних технологій і її студентів стало відзначення подякою Луцької міської ради.

У рамках заходу «Молодіжна політика: підсумки та перспективи» відбулась приємна подія - отримали Подяку ЛНТУ у номінації «Партнерське відкриття року» від Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради.

Із задоволенням долучаємось до ініціатив відділу молодіжної політики, сприяючи формуванню у наших студентів активної громадянської позиції. Дякуємо партнерам за чудовий захід, підтримку і відзнаку!

Кафедра соціогуманітарних технологій

Відділ іміджу та промоції