Студентська рада факультету архітектури, будівництва та дизайну традиційно влаштовує креативні та небанальні зустрічі із першокурсниками. Звісно, аби на повну відчути драйв студентського життя, самих лише розповідей про це буде мало. Але ж ми знаємо, що перше враження назавжди закарбовується у пам’яті і на ФАДБ це вміють зробити якнайкраще.

Цього разу на новоспечених студентів чекав вечірній кіноперегляд. Як годиться: у класній компанії та з смачнючим поп-корном у руках.

фабдфабдфабдфабдфабд

Разом з тим, аби першокурсники якомога більше дізналися про унікальність та переваги факультету, до знайомства долучився декан ФАБД Олександр Андрійчук. Він розповів про усі можливості, які надаються студентам, освітні переваги та наукові перспективи, взаємодію із викладачами та адміністрацією ЗВО, здобуття найкращих професійних практик і яскраве дозвілля, яке на цьому факультеті точно є.

Про міжнародні можливості, студентські обміни та стажування, іноземний досвід та незабутні подорожі в рамках навчання, розповіла студентам заступник декана з партнерства Ірина Задорожнікова, а заступник декана з молодіжної політики та профорієнтації Ольга Приступа поділилися лайфхаками з організації крутих студентських проектів та вдалої самореалізації.

фабдфабдфабдфабдфабдфабдфабдфабдфабдфабдфабдфабд

Продовжили естафету знайомства досвідчені студрадівці ФАБД, зокрема голова студентської ради факультету Катерина Боярчук та її колеги-заступники, які розповіли усе про насичене студентське життя, поділилися практичними кейсами з самоврядування та максимально корисного і цікавого проведення часу в університеті.

А далі ви вже знаєте…кіно, поп-корн і ФАБД!

фабдфабдфабдфабдфабдфабдфабдфабдфабдфабдфабдфабдфабдфабдфабдфабдфабд