В ЛНТУ добігає кінця Тиждень факультету аграрних технологій та екології.

Щодня студенти та викладачі ФАТЕ мали змогу долучатися до тематичних тренінгів і лекцій, розширювали коло партнерів та укладали договори про співпрацю, переймали досвід фахівців і просто… розважалися у квестах, іграх та конкурсах.

ФАТЕ

На завершення насиченого подіями і яскравими враженнями тижня, студенти і викладачі згуртувалися у вечорі настільних ігор. У чому тільки не випробовували один одного, адже різноманіття ігор не бракувало точно.

А для найбільш рухливих та активних підготували стіл для тенісу. У спортивній боротьбі, зокрема, позмагалися викладачі та декан факультету.

Не лише розвагою, але й своєрідним мотиватором і натхненником для студентів став вечірній кіноперегляд. Цього разу в ЛНТУ «крутили» відомий фільм «1+1», під який і насміятися встигли і добрими справами надихнутися. Приємною місією на завершення тижня стало вручення сертифікатів студентам, які брали участь у науково-технічній конференції.

ФАТЕ

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції