До Дня Святого Миколая в ЛНТУ відбувався збір подарунків для діток, що мають онкологічні захворювання.

Аби потішити малечу сюрпризами та подарувати їм частинку нашої турботи і любові, відчуття свята, студенти та викладачі нашого ЗВО збирали різноманітні іграшки, книжки, настільні розвиваючі ігри, розмальовки та інші яскраві подаруночки. Склавши так звану «скриньку хоробрості», її передали у нейрохірургічне відділення Лікарні Святого Миколая (Львів) для дітлахів, які там проходять лікування.

благодійністьблагодійністьблагодійність

У медичному закладі перебувають дітки із онкологією, з пораненнями голови внаслідок бойових дій та іншими нейрохірургічними захворюваннями.

Дякуємо усім, хто долучився до збору дитячих подарунків і бажаємо швидшого одужання малечі! Із найщирішою любов’ю до діток, підтримкою до батьків і вдячністю до щоденної відданої роботи медиків. Нехай ваше життя буде сповнене тільки приємних сюрпризів, миром, міцним здоров’ям і щасливим майбутнім!

благодійністьблагодійністьблагодійність