Профком ЛНТУ влаштував екскурсійну поїздку для колективу нашого університету у чарівне місто Лева. Усі ми знаємо Львів по-своєму: хтось там був лише одного разу, а хтось знає кожну його вуличку, але ніколи ще ніхто не відмовлявся в чергове вдихнути атмосферу гостинності, затишку,  історії та натхнення Львова.

ЛьвівЛьвівЛьвів

Дізнатися про Львів під новим кутом допомогли наші студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Ольга та Владислав. Нині вони представляють туристичну компанію «Добрий тур», яку власними силами й заснував Владислав Бейда, будучи студентом четвертого курсу.

ЛьвівЛьвівЛьвівЛьвів

Отож, прибувши до Львова, нас зустріло весняне тепле сонце, яке зробило місто ще більш колоритним, а його кольорові будинки у центрі аж запалали грою барв. Чекали на нас і найдосвідченіші екскурсоводи – батяри. Свого часу їхнім лозунгом слугував заклик: «Любити Львів, любити жінок і любити жартувати», - у цьому ми переконалися і нині.

Файні екскурсоводи поводили нас вуличками таємничого Львова, розповіли безліч кумедних історій, цікавих фактів та легенд, даючи можливість зазирнути у шпарини «небанальної» історії славетного міста.

ЛьвівЛьвівЛьвівЛьвівЛьвівЛьвів

Згодом для нас запропонували екскурсію палацом Потоцьких - пам'яткою архітектури, яку звели у ХІХ столітті і що стала окрасою міста в стилі класицизму. Високі мури, кам’яні сходи, ошатні коридори та величні зали: це не може не захоплювати.

ЛьвівЛьвівЛьвівЛьвівЛьвівЛьвівЛьвів

А далі кожен міг самостійно зануритись в атмосферу красивих вуличок у місті у пошуках музи, натхнення, нових знайомств та вражень. Тож гарні емоції ще більше згуртували колектив та подарували частинку миру й добра у такі складні для України часи. Чекаємо швидкої перемоги України та більше душевної рівноваги, навколишньої краси та близьких людей поряд!

ЛьвівЛьвівЛьвівЛьвівЛьвівЛьвів