Ранок в ЛНТУ сьогодні розпочався із приємних емоцій, хвилин добра та різдвяних радощів. У стіни університету зі святковою колядою завітали представники Храму Різдва Пресвятої Богородиці села Полонка, на чолі із настоятелем отцем Василем.

Разом із надзвичайно талановитими хористами, настоятель Храму привітав адміністрацію, викладачів та працівників ЛНТУ із Різдвяними та Новорічними святами. Бажали швидшої перемоги та миру Україні і зичили сили й наснаги у новому році.

колядаколядаколяда

«Ми хочемо привітати вас з Різдвом Христовим, побажати вам здоров’я, Божого благословення, премудрості, щоб ви могли правильно виховувати наших майбутніх фахівців, керівників і хороших людей. Я бажаю, щоб Господь вам дарував таку силу духу, кріпость, терпіння, любов до Батьківщини, до нашої України, до нашої мови, культури, до нашої релігії і до колядок, які ми вам сьогодні представимо. В них сказано все…», - наголосив отець Василь.

Із найкращими віншуваннями, із щирими пісенними рядками про радість від народження Христа, із бажаннями миру й добробуту у коляді проспівали хористи. Відомих колядок наспівували й усі присутні.

колядаколядаколядаколядаколяда

Подякувала за щирі вітання й святкову коляду ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

«Головне, чим ми вирізняємося – це єдністю духу та патріотизм. 2022 рік був надзвичайно складний для нашого університету, але ми проявили себе як згуртований колектив, як справжні патріоти, які любить свою державу і роблять все для того, щоб допомогти країні в цей складний період. І звичайно, ми намагаємося всі зусилля прикладати, щоби оновлюватися, змінюватися на краще. Ми в захопленні від вашого таланту й бажаємо процвітання, духовного зростання, віри і щоб вона нам допомогла перемогти», - звернулася до гостей ректор та запросила в ЛНТУ на спільне святкування Перемоги України, на яке ми усі сподіваємося.

колядаколядаколяда

Водночас, колядники завітали до університету не з пустими руками й зробили дуже цінний подарунок для кожного з нас, передавши ікону, виконану на дереві та привезену із Єрусалиму. Як годиться на коляду, отримали дарунки й віншувальники.

«Нехай в цьому році завершиться ця біда – війна. Але не випадково на нашій землі це все сталося, бо не одна інша земля не змогла б протистояти злу крім нашої України і нашого народу, бо він молиться, вірить в Бога, він люблячий, ми любимо все своє: і віру, і церкву, і мову, і культуру і народ, наших дітей і батьків. І нехай це стане найкращим випробуванням для нас, щоб наші діти, внуки й правнуки не знали на нашій землі війни»,-  наголосив настоятель Храму під спільне виконання «Многая літа».