Команда ЛНТУ на загальноміському Науковому пікніку

19 травня команда з профорієнтації ЛНТУ вкотре представила університет на Науковому пікніку. Цього разу захід відбувся у загальноміському масштабі на базі Луцького ліцею № 27 Луцької міськради. Традиційно, захід відбувся зі спільної ініціативи Управління освіти і науки Волинської ОДА та Малою академією наук.

фотофотофото

В урочистому відкритті взяли участь ректор ЛНТУ Ірина Вахович, заступник міського голови Ірина Чебелюк та інші представники Луцької міськради, ректор ВНУ ім. Лесі Українки Анатолій Цьось, директор Волинської обласної МАН Тетяна Михалюк, заступник директора Луцького міського ЦЕНТТУМ Оксана Семенюк та інші.

фотофотофотофото

На завершення урочистостей та нагороджень, юні учасники Наукового пікніка перейшли до ознайомлення із презентаціями представлених освітніх закладів. Відтак, представники ЛНТУ на чолі із відповідальним секретарем примальної комісії Іриною Бандурою розмістили свої презентаційні матеріали, розробки та інтерактивні доробки на семи різних локаціях, аби представити кожен факультет та познайомитися зі школярами і розповісти потенційним абітурієнтам про особливості вступу 2023.

фотофото

На завершення ректор ЛНТУ Ірина Вахович та директор ліцею Вероніка Захарчук підписали договір про співпрацю.