TIMES — це престижний європейський турнір, що його організувало студентське об’єднання ESTIEM. Кожен може спробувати тут свої сили й перевірити знання. Вже багато років поспіль студенти з усієї Європи змагаються за звання найкращої IEM-команди, отримуючи унікальний досвід!

Що ж, студенти ЛНТУ вирішили спробувати власні сили в цьому турнірі.

21 лютого відбувся тренінг з розв’язання кейсів.

Облік і аудит

Далі була сформована команда, до складу якої увійшли студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування Тлучкевич ЮліяГрищук Олександра і Назарчук Оксана. Підготовлено резюме учасників англійською мовою.

Турнір проходив у 2 етапи:
• І етап онлайн – команди отримують кейс в електронному форматі та мають 24 години на його вирішення. Результати приймаються у вигляді презентації;
• ІІ етап офлайн – найкращі 5 команд проходять у фінал. Для вирішення кейсу у них лише 4 години. Всі команди працюють незалежно одна від одної, а потім по черзі представляють результати журі.

Облік і аудитОблік і аудит

Отже, 24-25 лютого відбувся онлайн-відбір, під час якого наші студенти розв’язали перший кейс за 24 години і презентували своє рішення (кейс і презентація рішень виключно англійською мовою).

Оскільки рішення наших дівчат сподобалось журі, команда потрапила у фінал турніру і 2 березня представляла наш університет на очному фіналі, який відбувся у Києві.

Дівчата успішно справились із складним завданням - розв’язали другий кейс протягом визначеного часу й представили перед суддями англійською мовою.

Облік і аудитОблік і аудитОблік і аудит

Тлучкевич Юлія (капітан команди): «ESTIEM Local GroupKyiv» – частина європейської студентської організації ESTIEM – організувала  щорічний кейс-турнір TIMES. Ми прослухали воркшоп для фіналістів від пана Дмитра –software engineer Grammarly. Тоді отримали кейс та 4 години на розвʼязок по командах, без інтернету та телефонів, лише власні знання і креатив. Познайомились із багатьма студентами з інших університетів та представниками міжнародних компаній (IHub, KPMG, Estiem, Grammarly). Незабутньою також була мандрівка чарівним містом Києвом».

Грищук Олександра: «Поїздка до Києва була захопливою та пізнавальною. Розв'язуючи бізнес-кейси про компанію Yahoo, ми отримали цінні знання та навички, що допоможуть у майбутній професійні діяльності. Крім того, покращили рівень англійської та здобули новий досвід. Цікавою була також прогулянка історичними місцями Києва».

Назарчук Оксана: «Нам порадили застосувати досвід розв'язку бізнес-кейсу для наших подальших планів як обліковців, для майбутньої діяльності в сфері консалтингу».

Облік і аудитОблік і аудит

За рішенням журі команда ЛНТУ зайняла 4 місце у Європейському турнірі з розв’язання бізнес-кейсів TIMES.

Вітаємо учасників турніру і бажаємо їм з легкістю вирішувати всі складні завдання, які чекають їх попереду!

Факультет бізнесу та права

Кафедра обліку і аудиту