1 жовтня наша держава відзначила три славетних свята: День захисників і захисниць України,  День Українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці.

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності Батьківщини, військових традицій, сприяння зміцненню патріотичного духу юних волинян,  Volyn Sport ВОЦФЗН «Спорт для всіх», за сприяння Департаменту культури, молоді та спорту Волинської ОДА провів обласний фестиваль «Козацька слава» у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

СпортСпортСпорт

З бадьорим настроєм та жагою до перемоги за гарної осінньої погоди на спортивному майданчику закладу вишикувалось понад 70 учасників із 7 команд:

• Факультет фізичної культури, спорту та  здоров'я ВНУ імені Лесі Українки;
  • Луцький національний технічний університет;
  • Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою;
  • Заклад вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради;
  • Академія рекреаційних технологій і права;
  • військова частина А 0959;
  • шостий прикордонний загін.

Традиційно, виконали Державний Гімн України та вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять воїнів, що загинули, захищаючи Батьківщину, а також мирних громадян, які стали жертвами російської агресії.

СпортСпортСпорт

Сили духу, витримки, козацької наснаги та волі до перемоги побажали учасникам поважні гості спортивного свята: голова Волинська обласна рада Григорій Недопад; перший заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області Віктор Галан-Влащук; директор ВОЦФЗН «Спорт для всіх» Олександр Хриплюк; декан  факультету фізичної культури, спорту та здоров‘я ВНУ ім. Лесі Українки Василь Пантік; начальник Волинського обласного ліцею з ПВФП ім. Героїв Небесної Сотні Павло Боснюк; начальник фізичної підготовки ВЧ А 0959, підполковник, Руслан Бродовський.

Директор Департаменту культури, молоді та спорту Волинської ОДА Олександр Хвіщук передав вітання голови Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка: «Сьогодні ми боремося за наше майбутнє, кожен на своєму фронті. Розуміємо, що особливо в такий період, маємо активно діяти. Ми вистоїмо та обов’язково переможемо».

СпортСпортСпортСпортСпорт

Азарт, емоції та фізична витривалість: усе це можна було спостерігати на спортивних перегонах. Завзяті, спритні та активні  учасники мали змогу спробувати свої сили у загальній фізичній підготовці, перетягуванні линви, розборі та зборі зброї, дартсі, змаганнях «Козацькі естафети» та «Універсальний спортсмен».

СпортСпортСпортСпортСпортСпортСпорт

Без сумніву, визначені спортивні змагання стали приємною несподіванкою не тільки для організаторів заходу, але й для учасників, адже кожен з них продемонстрував високий рівень фізичної підготовки, а боротьба за перше місце була наднапружена.

Вітаємо наших переможців:

І місце – команда ЛНТУ;

ІІ місце – команда Волинського обласного ліцею з ПВФП ім.Героїв Небесної Сотні;

ІІІ місце – команда Військової частини А 0959.

СпортСпортСпортСпорт

Ви найкращі!

Нехай овіяне славою свято додасть усім нам наснаги, оптимізму та віри у славне майбутнє України!

За матеріалами «Спорт для всіх»