Нещодавно в Україні відбувся IV Конкурс стартап-проектів «Спробуй і ти!» серед студентів.

Конкурс покликаний надати молоді шанс відчути власний потенціал, створити платформу для практичної реалізації своїх креативних бізнес-ідей і сприяти розвитку студентів як майбутніх бізнес-лідерів та креативних підприємців. Цьогоріч формат конкурсу був максимально інтерактивним та спрямованим на досягнення практичного результату. В ході роботи з тренерами та консультантами конкурсу кожна команда розробляла бізнес-модель свого проєкту та почала рухатися до його реалізації, а команди-переможниці – отримали підтримку у прототипуванні.

Конкурс

Варто зазначити, що конкурс організований в рамках проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council Ukraine.

У конкурсі були представлені кілька номінацій, зокрема, «DIGITAL TECHNOLOGY», «CRAFT BUSINESS», «SOCIAL IMPACT», «CREATIVE BUSINESS», «YOUTH CHANGES». Були й спеціальні номінації: «Change the Future: Creative Approach», «Change the Future: Adaptation Tool», «Change the Future: Educational Tool».

Так, у номінації «DIGITAL TECHNOLOGY» перемогу здобула команда нашого університету «Computer Science, LNTU». Вітаємо переможців і бажаємо подальших впевнених досягнень та реалізації професійного потенціалу!