Перейти до основного вмісту

Команда Луцького НТУ здобула перемогу у Міжнародному турнірі з волейболу

У спортивному комплексі Луцького національного технічного університету відбувся Міжнародний турнір з волейболу серед чоловічих студентських команд «Кубок ректора-2019».

У боротьбі за першість взяли участь чотири команди, а саме: СК «Спартакус» Адаму’вка  (Польща), Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, Технічний коледж Луцького НТУ та команда Луцького національного технічного університету. Примітно, що такий захід проводиться у Луцькому НТУ уже втретє, але цього разу він розширив свої межі до міжнародного рівня. (Про те, як відбувалося відкриття турніру читайте тут: https://lutsk-ntu.com.ua/uk/news/studentskiy-mizhnarodniy-voleybol-u-luckomu-ntu-startuvav-kubok-rektora-2019).

Змагання були по-справжньому емоційними, а боротьба запеклою. Усім командам вдалося максимально продемонструвати власну вправність і похизуватися спортивною майстерністю. Втім, за підсумками турніру, перемогу здобула команда Луцького НТУ.

Привітали учасників та переможців ректор Луцького НТУ Петро Савчук, а також завідувач кафедри  фізичної культури, спорту та здоров’я Сергій Савчук. Вони вручили учасникам змагань відзнаки та побажали нових звершень на ниві спорту.

Отож, четверте місце у турнірі посіла команда ТК Луцького НТУ, третє місце зайняла команда із Польщі СК «Спартакус», друге місце виборола команда Тернопільського національного педагогічного університету. Кубок переможців здобули волейболісти команди Луцького НТУ.

Крім того, відзнаки кращих кравців отримали найсильніші спортсмени з кожної команди, а це: Буяк Мартін, Шобота Владислав, Стеблецький Андрій та Капітула Іван.

Вітаємо учасників змагань та переможців! До нових зустрічей!