Шановні студенти, на засіданні конкурсної комісії з програм академічної мобільності учасників освітнього процесу ЛНТУ, яке відбулося 28 серпня, було розглянуто пакети документів аплікантів та здійснено відбір учасників за рейтингом.

Ми раді повідомити результати відбору кандидатів для участі в програмі Erasmus+ 2023-1-TR01-KA171-HED-000167433 в Eskişehir Technical University (ESTU), Туреччина.

туреччина

Після ретельного розгляду заявок та проведення співбесід конкурсна комісія визначила найкращого кандидата для участі в програмі. З радістю оголошуємо список номінантів, які отримали можливість пройти навчання в рамках цієї програми:

Основний список номінантів:

Арсен Пайцун – студент, який продемонстрував високу академічну успішність, мотивацію та готовність до міжнародного досвіду.

Резервний список номінантів:

Максим Сохач – студент, який також показав високий рівень підготовки та інтерес до участі в програмі. У разі виникнення можливості, він може бути запрошений на участь.

Ми вітаємо Арсена з цим досягненням та бажаємо йому успіхів у навчанні в Туреччині! Також дякуємо Максиму за участь і мотивацію – ваші старання не залишилися непоміченими.

Для отримання детальнішої інформації щодо наступних кроків, будь ласка, зверніться до відділу міжнародних зв’язків .

Щиро вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів у міжнародній академічній діяльності!