18 грудня 2021 р. в м. Вараш відбувся XXXІV волейбольний турнір присвячений Дню енергетика. До участі була запрошена команда волейболістів ЛНТУ, під керівництвом тренера к.пед.н., доцента Віталія Дмитрука та завідувача кафедри фізичної культури спорту та здоров’я к.пед.н., доцента Володимира Ковальчука.

Турнір проводився за підтримки первинної профспілкової організації ВП РАЕС, у якому взяли участь команди ХАЕС (Нетішин), НУВГП (Рівне), ЛНТУ(Луцьк) та РАЕС (Вараш).

волейбол

Важливо відзначити, що турнір, окрім спортивної, містив і профорієнтаційну складову, тому суперниками атомників стали студентські команди. Змагання проходили за кубковою системою і були побудовані таким чином, щоб студентські команди могли спробувати свої сили в грі між собою, а потім протистояти одній з команд АЕС.

Півфінали:

ЛНТУ (Луцьк) – НУВГП (Рівне) 1:2 (22:25, 25:21, 11:15)

РАЕС (Вараш) – ХАЕС (Нетішин) 0:2 (19:25, 20:25)

Матч за 3-є місце:

ЛНТУ (Луцьк) – РАЕС (Вараш) 0:2 (19:25, 22:25)

Фінал:

ХАЕС (Нетішин) – НУВГП (Рівне) 2:1 (25:19, 21:25, 15:13)

За участю голови первинної профспілкової організації ВП «Рівненська АЕС» було проведено нагородженняВсі команди-учасниці турніру були нагороджені дипломами за участь в турнірі, а команди-призери - кубками за призові місця.

Крім того, оргкомітет турніру визначив «Dream Team» турніру за номінаціями. Тож в символічну збірну турніру увійшли Артем Філонюк, Іван МаркевичЄвген Перець (всі ХАЕС), Дмитро ОлійникОлександр Піонтковський (всі НУВГП), Павло Маркусь (ЛНТУ) та Іван Романчук (РАЕС).

Склад команди ЛНТУ: БДН-22 – ПОСТЕРНАК Максим, ФКм-21 – ЯНЧУК Дмитро, ФК-32 – БУДКЕВИЧ ПавлоКРАТЮК Дмитро, ІПЗ-21 – ШМАРОВОЗ Станіслав, ФКм-11 – ТКАЧУК МиколаКОТЮХ Василь; М-11 – МАКАРУСЬ Павло, ТТс-11 – ДАЦИК Андрій; ФК-11 – КОЗЛОВСЬКий Роман.

Бажаємо вдалих стартів та перемог!

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровя