Команда здобувачів факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій "Мак'ято", у складі Захарчук Анастасії (керівник), Тимошук Соломії, Чередько Дарини, Комарчук Вікторії та Каліш Дарини взяли участь у півфіналі проєкту "Відновлення через соціальне підприємництво".

півфіналпівфінал

Організований онлайн-конкурс громадською організацією «Junior Achievement Ukraine». У заході брали участь понад 70 студентських команд з різних регіонів України, що значно підвищило рівень конкуренції.

Студенти презентували власний бізнес-план, спрямований на вирішення важливих соціальних, культурних, екологічних проблем. Команда "Мак'ято" показала високий рівень підготовки, зокрема розробки Mindful Munch (app for Mindful Eating and Nutrition) - онлайн сервісу.

півфіналпівфіналпівфінал

Мета цієї програми, залучати якомога більше осіб до усвідомленого харчування та підтримувати культуру харчової поведінки. Учасники отримали цінний досвід, який стане в нагоді у їхньому подальшому професійному розвитку та реалізації майбутніх задумів.

В межах проекту усім студентам пропонували пройти тестування для отримання міжнародного сертифікату Entrepreneurial Skills Pass (ESP), який підтверджує наявність підприємницького досвіду, знань та навичок, та визнається в ЄС бізнес-асоціаціями, Єврокомісією, міністерствами освіти та університетами.

Щиро дякуємо організаторам ГО "Junior Achievement Ukraine" за надану можливість взяти участь у конкурсі та шанованому журі й наставникам  Максиму Войчуку та Оксані Ковальчук за їхню підтримку та поради.

півфінал