На базі Луцького національного технічного університету регулярно проводяться різноманітні тематичні заходи, які передбачають у собі запрошення до освітнього процесу гостьових-лекторів. Здобувачі вищої освіти завжди цінують можливість додаткового набуття відповідних компетентностей, яким, із власного досвіду, діляться практики та експерти різних сфер діяльності.

ФКІТ

Так, 12 квітня 2024 року, на факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій ЛНТУ відбулась гостьова-лекція на тему: «Командна робота в Google Workspace» від фахівця ІТ-галузі Володимира Остапюка.

ФКІТ

У заході здобувачі освіти мали можливість подискутувати на тему «Як команди будь-яких розмірів підтримують звʼязок, створюють матеріали та працюють разом, використовуючи інструменти Google Workspace».

ФКІТ

Спікер ділився власним досвідом використання сервісів та інструментів Google в комерційній діяльності.

Враховуючи цільову аудиторію, більшість присутніх слухачів – це студенти усіх ІТ-спеціальностей ФКІТ. Окрім поглиблених можливостей стандартних рішень було також продемонстровано, яким же чином можна розширити їхній існуючий функціонал, будувати власні рішення та автоматизовувати бізнес-процеси за допомогою програмування на платформі Google Apps Script. З-поміж усього, лектор зупинився й на огляді платформи Google Cloud, яка налічує у собі понад 150 різноманітних продуктів та сервісів, які дозволяють користувачам будувати свої, унікальні, корпоративні рішення.

ФКІТФКІТ

Друга частина лекції була приділена темі: «Використання інструментів Google для спільної та ефективної співпраці викладачів та здобувачів освіти».

Лектор поділився власним досвідом використання набутих раніше навичок в освітньому процесі. Були розглянуті типові завдання навчального процесу та ефективні рішення із використанням хмарних сервісів.

Наприкінці заходу була проведена сесія запитань та відповідей, на якій слухачі задали низку актуальних запитань та взяли участь у підбитті підсумків.

Зустріч пройшла в дружній динамічній атмосфері та доповнила серію інших заходів із залученими спеціалістами з різних галузей.

Група забезпечення ОП «Інформаційні системи

та технології охорони і безпеки»