Люблінський католицький університет Іоанна Павла ІІ оголосив про короткотермінові наукові стажування.

стажування

Метою приїзду може бути налагодження або підтримка наукової співпраці, зокрема шляхом проведення спільних наукових досліджень та ініціювання проектної діяльності.

Фінансування стажувань здійснюється завдяки коштам, отриманим Люблінським католицьким університетом Іоанна Павла ІІ на підготовку до програми IDUB.

Пріоритетом програми «Excellence Initiative – Research University» (IDUB) є підтримка університетів, які прагнутимуть стати дослідницькими університетами та зможуть ефективно конкурувати з найкращими академічними центрами Європи та світу.

Тривалість коротких наукових візитів повинна бути мінімально 7 днів, максимально 14 днів (без урахування днів приїзду).

Перебування має бути завершено до 31 грудня 2024 року.

Набір заявок здійснюється на постійній основі.

Деталі: https://www.kul.pl/idub-scientific-internship-arrivals…

Контактна особа для іноземців:
Анна Соберай

internship@kul.pl