Перейти до основного вмісту

У серпні ми писали про чудових дітей, які збирали кошти, зокрема, продаючи власні іграшки, для української армії, - йдеться на сайті Ковельської міської ради (https://kowelrada.gov.ua/zavdyaky-kovelskij-ditvori-bezpilotnyk-hrushhyk-peredadut-vijskovym/).

Усі гроші — майже 30 тисяч гривень вони передали тоді Олексію Приходьку, викладачу волинського вишу, на ремонт збитого ворожого безпілотника. Втім, поки він знаходиться у наших військових. Натомість Олексій разом зі своїми студентами зібрали інший апарат.  Сьогодні він приїхав, аби показати, на що були використані донати ковельчан.

Безпілотник

«Хрущика», так назвала дітвора БПЛА, побачили усі в дії. Крім того, що окремі його деталі кожен юний волонтер зміг взяти до рук, їм ще й продемонстрували відео, яке було зняте з допомогою безпілотника, якого «оживили» завдяки старанням дітвори.

Бабуся, помічниця волонтерів Любов Гузар, каже, що тепер вони розуміють і наочно бачать, для чого провели на пекучому сонці не один день, щодня летіли на свій «пост», аби тримати там «оборону».

Безпілотник

Олексій запевнив, що найближчими днями безпілотник передадуть на фронт, де він допомагатиме нашим військовим. «Хрущик» займатиметься розвідкою і не тільки.

Подякував дітям, батькам і пані Любові міський голова Ігор Чайка: «Ви — великі молодці. Кожен з Вас зробив свій внесок у нашу спільну Перемогу. Пишаюсь Вами безмежно».

БезпілотникБезпілотникБезпілотникБезпілотникБезпілотникБезпілотникБезпілотникБезпілотникБезпілотник


Матеріали та фото із сайту Ковельської міської ради

Детальніше у сюжеті 12 Каналу: