«Кращі з кращих»: які спеціальності в ЛНТУ обирають вступники із найвищими балами

Один із найбільш хвилюючих етапів літньої пори уже минув для випускників шкіл та їхніх батьків. Майбутні абітурієнти наполегливо готувалися до здачі зовнішнього незалежного оцінювання, а батьки «тримали кулачки» за своїх дітей, аби ті успішно склали тестування і обрали свій професійний шлях.

Нині вони мають чим пишатися, адже чимало талановитих молодих людей здобули найвищі бали ЗНО і тепер за пріоритетністю можуть обирати, у який заклад вищої освіти вступати. Це наступний хвилюючий момент для цілих родин, адже сьогодні важливо не помилитися із Альма-матер, яка відкриватиме молодому поколінню двері у дорослий світ.

Надто приємно відзначити, що Луцький НТУ стоїть у пріоритетах вступників із найвищими балами ЗНО. Які спеціальності найбільше приваблюють абітурієнтів «200-бальників» і скільки «золотих» вступників у Луцькому НТУ, дивіться далі.

Загалом, майже 60 осіб, які отримали більше 190 балів на ЗНО, подали заяви на вступ до Луцького НТУ. З них, четверо молодих людей, котрі здобули найвищі – 200 балів. Найбільш популярними для таких абітурієнтів виявилися спеціальності саме технічного спрямування. Зокрема, це: галузеве машинобудування, будівництво та цивільна інженерія, матеріалознавство та інженерія програмного забезпечення.

Серед найбільш затребуваних спеціальностей для вступників із балами понад 195, опинилися такі: інженерія програмного забезпечення; дизайн; транспортні технології (на автомобільному транспорті); міжнародні економічні відносини; маркетинг; будівництво та цивільна інженерія; економіка; кібербезпека; комп'ютерні науки; філологія (прикладна лінгвістика); комп’ютерна інженерія та право.

Нагадаємо, що нещодавно був оприлюднений рейтинг 30 професій і професійних навичок, які будуть затребувані ринком праці через 10 років. До цього переліку увійшли саме ті спеціальності, які здобувають студенти Луцького НТУ (http://lutsk-ntu.com.uahttp://restore.lntu.edu.ua/oldfiles/fls/dlya_vipusknikiv_shkil_2021_1.pdf). І фактичне підтвердження популярності тих же освітніх напрямків вдається спостерігати під час вступної кампанії 2021, за результатами поданих заяв до Луцького НТУ.

Нагадуємо, що подати заяву на вступ можна лише до 18:00 23 липня! Водночас, в абітурієнтів підвищилися шанси вступити на державну форму навчання, адже майже 500 держаних місць виділили для спеціальностей ЛНТУ для вступників на бакалаврат!

Поспішайте! Ми чекаємо на вас!

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ