До Дня фізичної культури і спорту України, у спорткомплексі Луцького національного технічного університету відбувся турнір з настільного тенісу між викладачами і студентами. Так, участь в заході взяли декілька команд, які у підсумку зіграли дружні перехресні партії.

турніртурнір

Відвідала захід та особисто взяла участь у грі ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона зазначила, що такий формат проведення часу допомагає підвищити настрій та налагодити комунікацію між викладачами та студентами.

турніртурніртурнір

Варто зазначити, що спортивний  інвентар, який використовували під час турніру, на баланс університету передала Сербська федерації французького боксу САВАТ, в особі президента федерації Miodrag Rakic. Таким чином, в рамках співпраці між ЛНТУ та Федерацією, кафедрі фізичної культури, спорту та здоров’я презентували 2 столи для настільного тенісу, а також тенісні ракетки та м’ячі.

Ми щиро цінуємо допомогу та підтримку наших партнерів, а також сподіваємося на подальшу плідну взаємодію!

турніртурніртурнір