Дизайнер – професія, яка є однією з найбільш затребуваних на сучасному ринку праці. В еру цифровізації та емоційного перевантаження, саме дизайнери створюють красу навіть у дрібницях і додають яскравих барв у суспільну буденність.

В період з 14 червня по 21 червня у Луцькому національному технічному університеті відбуваються захисти дипломних проектів здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітнього рівня «Бакалавр». Днями, відбувся відкритий захист дипломних робіт спеціальності 022 «Дизайн».

дизайнеридизайнеридизайнери

У складі екзаменаційної комісії були: Ірина Жичук – директор агенції рітейл маркетингу, Пустюльга С.І. – гарант освітньої програми "Дизайн", Бондарчук Ю.С. – доцент кафедри архітектури та дизайну та Скляренко Н.В. – професор кафедри архітектури та дизайну. Зокрема, на захистах дипломних проектів був присутній декан факультету архітектури, будівництва та дизайну – Олександр Андрійчук.

дизайнери

дизайнеридизайнеридизайнеридизайнеридизайнери

Кожен із студентських проектів видався абсолютно різним за стилем, тематикою, колористикою та із оригінальною «родзинкою». До прикладу, студентка Марія Ковальчук розробила настільну каністерапевтичну гру для дітей з особливими освітніми потребами, залучивши собак з Рівненського притулку для демонстрації своєї розробки.

дизайнери

Андрій Береза створив дизайн каталогу ювелірних виробів, презентувавши членам екзаменаційної комісії авторські ювелірні вироби та зразки справжніх діамантів.

дизайнери дизайнеридизайнеридизайнери

Микола Левунець розробив дизайн фотоальбому з живими фотографіями: динамічними світлинами, що з використанням спеціальної програми, оживають, нагадуючи найкращі моменти студентського життя кафедри архітектури та дизайну.

дизайнеридизайнеридизайнери

Загалом, захист бакалаврських дипломних робіт продемонстрував високий рівень професійної підготовки студентів та їхню здатність творчо підходити до виконання завдань. Кожен проект став яскравим відображенням індивідуальності автора та його вміння реалізовувати інноваційні ідеї. Це свідчить про те, що випускники спеціальності «Дизайн» Луцького національного технічного університету готові до успішної професійної діяльності та мають усі необхідні знання і навички для того, щоб зробити свій внесок у розвиток сучасного дизайну.

дизайнеридизайнеридизайнеридизайнеридизайнеридизайнери