Креативно про лідерство в міжнародному середовищі

2 червня 2021 року кафедра міжнародних економічних відносин факультету бізнесу та права Луцького національного технічного університету провела цікаві профорієнтаційні заходи в артгалереї в ЦУМі м. Луцька для студентів Волинського медінституту, Луцького технічного фахового коледжу Луцького НТУ, учнів шкіл Луцька та інших відвідувачів зустрічі.

Чудовий настрій та позитивна атмосфера сприяли взаємодії з потенційними абітурієнтами за посередництвом тренінгу «Як стати лідером у міжнародному середовищі», який провела доцент кафедри міжнародних економічних відносин Оксана Урбан. Потенційні абітурієнти проявляли лідерські якості, вчилися комунікувати та домовлятися завдяки вербальному та невербальному спілкуванню. Можливість налагоджувати ефективну взаємодію, креативити та вдосконалюватися є запорукою успіху маюбутнього фахівція. Саме ці навики і розвивають викладачі кафедри МЕВ, проводячи цікаві зустрічі, вікторини, тренінги та ділові ігри.

Великою популярністю серед молоді користується країнознавча вікторина та конкурс знавців прапорів держав світу. Приємно зазначити, що активними учасниками і ведучими цієї вікторини були студенти-першокурсники спеціальності МЕВ Аріана Заліванська, Владислава Заболотна, Анастасія Кушнір та Софія Черняк.

Студенти-учасники креативних заходів були переповнені емоціями, оскільки отримали від організаторів солодкі призи та символіку з логотипом НАТО. Системна співпраця кафедри МЕВ ЛНТУ з Волинським медінститутом, Луцьким технічним фаховим коледжем Луцького НТУ та школами Луцька є передумовою реалізації спільних проєктів в майбутньому.

Кафедра МЕВ