Днями до ЛНТУ завітали учні третіх класів гімназії № 14. Факультет митної справи, матеріалів та технологій організував для школярів міні-екскурс у світ вищої освіти.

Спершу відбулась екскурсія університетом. Викладачі ФММТ розповіли дітям, що ж таке факультети, кафедри і які перспективи відкриваються перед учнями після закінчення ЛНТУ.

ФММТФММТФММТФММТФММТФММТ

Після знайомства з університетом, факультет занурив дітей в атмосферу справжнього студентського навчання. Матеріалознавці дивували дітей зміною кольорів індикаторів у різних середовищах та дослідженням овочів та фруктів на вміст нітратів. Фахівці готельно-ресторанної справи разом із туристами організували дітям змагання на знання України та інших країн світу.

ФММТФММТФММТФММТФММТ

Далі діти відправились створювати власноруч новорічні іграшки з технологами легкої промисловості. І на завершення, фахівці харчових технологій пригостили дітей справжнім шоколадом власного виробництва.

Раді бачити юних гостей у стінах ЛНТУ, адже зануритися у світ науки завжди цікаво і захоплююче!

ФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТФММТ