Центр американських студій із радістю запрошує студентів, аспірантів та наукових працівників Луцького національного технічного університету взяти участь у синхронному курсі вихідного дня, що надасть знання методів клінічного втручання, застосування психодинамічної теорії та відповідного лікувального втручання для конкретних клієнтів і наявних проблем, під назвою «Psychodynamic Psychotherapy: Methods and Practice».

курс

Курс проводить доктор Андре Філліпс, який має ступінь бакалавра (B.S.) психології в Університеті Центральної Флориди та ступінь магістра загальної психології (MS) в Університеті Альбізу. Він накопичив сотні годин клінічного досвіду, що включає як оцінки, так і втручання. Його клінічна увага зосереджена на амбулаторному лікуванні дорослих віком від 18 до 65 років, а також осіб з нейрокогнітивними розладами.

Під час курсу ви оволодієте:

•  Здатністю використовувати відповідні та ефективні навички спілкування з вашими пацієнтами/клієнтами;
  • Здатністю описувати та проводити клінічні втручання;
  • Здатністю визначати клінічні проблеми та писати діагнози;
  • Здатністю спілкуватися (письмово та усно) з відповідною аудиторією (формулювання випадку) про психодинамічну концептуалізацію та формулювання лікування в даному випадку;

Щиро заохочуємо амбітних психологів, аспірантів, студентів та науковців взяти участь у курсі.

Дата проведення курсу: 12 вересня 2024 року. Пропонуємо зареєструватися до 6 вересня 2024 року.

Увага: кількість місць обмежена!

Детальніше про реєстрацію: https://cfasofficial.com/ua/specialized-courses/psychodynamic-psychotherapy-methods-and-practice