Щорічно в ЛНТУ відбувається урочисте складання присяги курсантів кафедри військової підготовки. Відважні хлопці та дівчата присягають на вірність українському народові, вкладаючи у кожне слово особливий сенс, щирість та міць захисника держави.

Сьогодні вшосте в історії ЛНТУ відбувається випуск курсантів військової кафедри, цьогоріч їх 73.

ПрисягаПрисягаПрисяга

Розпочалися урочистості із винесення Державного прапору України та молитви духовенства. Окропив свяченою водою та зі словами благословення звернувся до випускників протоієрей Дмитро Зінько.

ПрисягаПрисягаПрисягаПрисяга

Привітала курсантів із важливим днем у їхньому житті ректор ЛНТУ Ірина Вахович: «Хочу вам побажати, як і кожному українцеві, мирного неба над головою та подякувати за ваш вибір. Це вибір патріотичних свідомих українців. Для того, щоб ваш шлях був успішним, ви повинні мати дві складові: віру та вміння. Віру в Бога, в Україну, в перемогу, у своїх товаришів та побратимів, в коханих і всіх, кого ви обираєте в своє середовище. Ви також повинні мати вміння і я дуже сподіваюся, що військова кафедра гідно навчила вас, бо цей вид навчання не має права на фальш, адже ви відповідатимете за себе і за тих, хто поруч».

ПрисягаПрисягаПрисягаПрисяга

Після складання присяги, до вітальних промов долучилися: народний депутат України, заступник голови Наглядової ради ЛНТУ В’ячеслав Рубльов; голова Волинської обласної ради Григорій Недопад; перший заступник голови Волинської ОДА Сергій Мовенко; військовий комісар Волинського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Олег Кивлюк; начальник 6-го прикордонного Волинського загону, полковник Сергій Лозінський та командир військової частини 1141 Національної гвардії України, полковник Володимир Олійник.

Досвідчені військові подякували курсантам за те, що у такий нелегкий час для нашої держави, вони обрали шлях військовослужбовців. Випускникам побажали козацького здоров’я, мирного неба та швидшої перемоги, а найкращим курсантам вручили подяки та грамоти.

ПрисягаПрисягаПрисягаПрисягаПрисяга

Із вітанням до курсантів звернувся народний депутат України В’ячеслав Рубльов, наголосивши: «Я вірю, що це не просто день складання присяги, це день, який кує нашу перемогу. Це день, який зароджує віру у те, що ми переможемо».

На тому, що в Україні є багато закладів вищої освіти, які мають військові кафедри та випускатимуть гідних офіцерів наголосив Григорій Недопад: «Ми матимемо таких офіцерів, які будуть взірцем для наших бійців та грозою для наших ворогів і ми обов’язково переможемо».

Вітальні слова виголосив заступник голови Волинської ОДА Сергій Мовенко: «Я впевнений, що з такими як ви, кордони нашої держави будуть непохитними, а питання перемоги – це тільки питання часу. Бажаю кожному з вас, аби ангел-охоронець завжди був із вами поряд».

ПрисягаПрисягаПрисягаПрисягаПрисягаПрисягаПрисягаПрисяга

Подарували музичне вітання курсантам та рідним, які прийшли їх привітати із успішним завершенням навчання, військовий оркестр, виконавець Сергій Герцик, студентка ЛНТУ Вікторія Павлів, а також бойовий виступ влаштували учасники спортивного клубу козацьких бойових мистецтв «Герць».

ПрисягаПрисягаПрисягаПрисягаПрисягаПрисягаПрисягаПрисягаПрисяга

На завершення урочистостей, курсанти пройшли урочистим маршем та виконали стройову пісню. Після чого, рідні та близькі з усмішками на обличчях та сльозами на очах, палкими обіймами і фото на пам’ять привітали своїх відважних синів та доньок.

ПрисягаПрисягаПрисягаПрисягаПрисягаПрисяга