Майже 200 дипломованих бакалаврів та магістрів сьогодні випускає у світ факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій.

ФцостФцостФцост

Спортсмени, лінгвісти, педагоги, соціальні працівники і не тільки йдуть сьогодні у світ нових можливостей та професійного зростання. Підкорення нових життєвих вершин у вільній щасливій країні побажала ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

«Сьогодні ми переживаємо нелегкий час і, водночас, сьогодні випускаються бакалаври і магістри факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій ЛНТУ. Військовий час вносить свої корективи, вони внесли багато і в життя нашого університету. Ви бачите зміни, амбіції, рух, який ми започаткували у нашому ЗВО. На жаль, об’єктивні обставини військової агресії не дали змоги цього року реалізувати усе заплановане. Але ми впевнені, що це лише пауза і бакалаври, які продовжать навчання у магістратурі та магістри, які приходитимуть до нас у якості успішних випускників, матимуть можливість разом з нами спостерігати подальший розвиток. На вас, молодих людей, сильних і здорових, професійних сьогодні покладена величезна місія - відновлення України. Ця місія залежить від того, наскільки ви будете кваліфікованими і як ви зможете розвиватися у житті. Тому бажаю вам легкого життєвого шляху, продовжувати навчатися і здобувати знання, наповнювати ваше життя змістом. Треба встигнути зробити багато, а для цього потрібно вимагати максимум від себе та свого оточення. Нехай Бог вам допомагає, бажаю перемоги, миру, безпеки, добра та величезного успіху кожному», - наголосила Ірина Вахович.

ФцостФцостФцост

«Освіта породжує впевненість, впевненість породжує надію, а надія – мир», - цитує Конфуція декан ФЦОСТ Галина Герасимчук.

«Бажаю вам завжди іти за своєю мрією і не відступати, знайти щастя в житті і втримати його. Вчіться завжди, щоб залишатися в тренді, бути освіченою людиною, бути в курсі останніх подій та новинок у будь-якій галузі. Освіта - це не те, що можна закінчити. Тому разом, з вірою у наші Збройні Сили України, ми переможемо і будемо сильні», - наголосила Галина Герасимчук.

ФцостФцостФцостФцостФцостФцост

Найуспішнішим випускникам подяки та дипломи із відзнакою вручила Ірина Вахович. Продовжилися урочистості врученням омріяних дипломів із рук завідувачів кафедр своїм студентам, з якими пліч-о-пліч вони крокували впродовж років навчання у ЗВО.

ФцостФцостФцостФцостФцостФцостФцостФцостФцостФцост

На завершення заходу, привітали талановитих і уже дорослих фахівців рідні та близькі, обмінюючись обіймами, квітами та найщирішими усмішками!

Бакалаври, магістри 2022, вітаємо вас! З вірою у ЗСУ, все буде Україна!

ФцостФцостФцостФцостФцостФцостФцостФцостФцостФцостФцостФцостФцост