Лайфхаки успішної співбесіди для майбутніх ІТ-шників від професіоналів із WETELO

16 березня в Луцькому національному технічному університеті відбулася зустріч студентів 1-го, 2-го та 3-го курсів кафедри комп’ютерних наук з представниками IT-компанії WETELO. Темою зустрічі було обговорення основ бізнес-моделі SaaS (Software as a service - програмне забезпечення як сервіс), реалізації Бекенд – серверної основи для будь-якого Internet-ресурсу. Крім того, представники компанії розповіли секрети успішного проходження співбесіди при влаштуванні на роботу в IT-компанії.

ФОТО

Так, під час виступу, тімлідер компанії Юрій Фірс розповів про історію та завдання IT-компанії WETELO та свій досвід становлення в IT-галузі.

ФОТО

Зазначимо, що WETELO є компанією веб-розробок з молодим та амбіційним колективом.  Компанія розробляє свіжі та функціональні веб-сервіси з нестандартним дизайном від інтернет-магазинів до складних високонавантажених проектів, що включають обробку даних, інтерактивність, мультимедіа, телефонію та багато іншого. Основні технології, що використовуються: JavaScript, Node.js, Express.js, TypeScript, React.js, Redux.js, React Native, Angular, Adonis.js, MySQL, MongoDB, PostgreSQL, Docker, AWS, Google Cloud Platform, Веб-сервіси Amazon.

ФОТОФОТОФОТО

Своєю чергою, Роман Вакульчук, backend девелопер, розповів  про важливі  особливості розробки серверної частини веб-сервісу, тої частини, яка дозволяє отримувати дані від бази даних та віддавати їх у API для інтеграції  з frontend.

ФОТО

Катерина Драган, HR-менеджер, під час виступу поділилася основними правилами проходження співбесіди в IT-компаніях, розповіла як підготуватися до проходження співбесіди та відкрила декілька лайфхаків щодо успішності проходження співбесіди.

ФОТО

На завершення виступила Дарина Мельник, менеджерка з розвитку бренду роботодавця в ІТ-компанії Wetelo. Вона розповіла про особливості та перспективи співпраці WETELO із ЗВО.