В рамках підготовки здобувачів ОП Електроніка проведено на базі підприємства «Cloud Vision» тематичну лекцію про організацію та функціонування сучасних електронних систем, які широко використовуються для реалізації концепції ІоТ. Спікером даного заходу був директор підприємства Олександр Сацик.

ЕлектронікаЕлектроніка

У заході взяли участь здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, завідувач кафедри електроніки та телекомунікації Валентин Заблоцький, викладачі освітніх компонентів «Інтернет Речей в електроніці», «Конструкторсько-технологічне проектування електронних апаратів» Анатолій Ткачук та Станіслав Приступа.

Під час зустрічі Олександр Сацик ознайомив учасників заходу з особливостями будови, функціонування, проектування, інсталяції електронних пристроїв, які є елементами систем ІоТ та продемонстрував їхнє практичне використання.

ЕлектронікаЕлектронікаЕлектроніка

За результатами зустрічі намічені шляхи подальшого розвитку співпраці, а також отримані рекомендації щодо підвищення якості реалізації освітніх компонентів «Інтернет Речей в електроніці» та «Конструкторсько-технологічне проектування електронних апаратів» другого магістерського рівня вищої освіти спеціальності 171 електроніка ОП Електроніка у ЛНТУ. З метою розвитку матеріально-технічної бази спеціальності погоджена передача спеціалізованого обладнання систем ІоТ.

Електроніка

Кафедра електроніки і телекомунікацій