На завершення осіннього семестру здобувачі кафедри цифрових освітніх технологій мали змогу поспілкуватися із гостьовим лектором – докторкою Наталією Гулай, науковою дослідницею Ліверпульського університету (Великобританія). 21 грудня 2023 р. відбулася відкрита лекція «Цифрові технології у наукових дослідженнях» для здобувачів ОП Професійна освіта (комп’ютерні технології) та Середня освіта (інформатика) у контексті вивчення дисциплін «Основи наукових досліджень» (бакалаври) та «Методологія наукових досліджень» (магістри).

ЦОТ ЦОТ

Лекторка розповіла про особисті критерії вибору смартфону (найпопулярнішого цифрового пристрою) та наукові підходи, що впливають на цей вибір. Слухачі отримали нагоду познайомитися із найновішими науковими дослідженнями, що змінять наше життя у майбутньому. Пристрої, якими ми користуємося – це поєднання новітніх матеріалів, інженерних рішень та цифрових технологій.

ЦОТЦОТ

Зацікавила слухачів також продемонстрована цифрова платформа Matherials Discovery Server, розроблена студентами Ліверпульського університету. Цю ідею можна буде використати як тему магістерського дослідження.

ЦОТЦОТ

На завершення зустрічі здобувачі мали змогу поставити запитання, яких було чимало. Наталія розповіла про спілкування з колегами-іноземцями, про співпрацю Ліверпульського університету з українськими університетами, про плани на майбутнє. Продемонстрована презентація стала прикладом академічної доброчесності, оскільки кожен слайд містив посилання на використане джерело. Щиро дякуємо молодій дослідниці за цікаву та змістовну лекцію, і плануємо продовжити міжнародне спілкування у майбутньому.

ЦОТ

Кафедра ЦОТ