«Лідерство в публічному управлінні»: курси підвищення кваліфікації держслужбовців в ЛНТУ

Відповідно до цілей проекту UTTERLY  «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» у навчально-науковому центрі «Volyn Business Hub» ЛНТУ (https://www.facebook.com/groups/246409970385453) проводяться курси підвищення кваліфікації державних службовців «Лідерство в публічному управлінні».

foto

7-11 жовтня та 18-20 жовтня 2021 року 46 державних службовців, які займають посади категорії «Б», «В»; посадові особи місцевого самоврядування IV-VІ категорій з Національної служби здоров’я України, Державного бюро розслідувань, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Державного управління справами, Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області, Офісу Генерального прокурора та інших структур з різних регіонів України проходили підвищення кваліфікації за короткостроковою програмою.

foto

Лекції та тренінги проводила д.е.н., проф., завідувачка кафедри менеджменту, координаторка проекту UTTERLY в ЛНТУ Наталія Вавдіюкяка забезпечила формування у слухачів компетентностей щодо розвитку лідерських якостей, прийняття ефективних управлінських рішень, комунікації та взаємодії, реалізації стилів лідерства.

foto

Сподіваємося, що здобуті знання будуть сприяти професійному зростанню залучених фахівців!

#UTTERLY #ErasmusPlus #ErasmusUA

«Volyn Business Hub»