ЛНТУ без меж! 11 студентів їдуть на навчання за кордон

Більше пів сотні студентів Луцького національного технічного університету нині перебувають у Канаді, Польші, Португалії, Німеччині та Англії за різними стипендіальними програмами навчання.

Фото

Із вересня ще 11 студентів приєднуються до мобільної команди ЛНТУ, які на власному досвіді відчують переваги подвійного навчання в університетах Фінляндії, Швейцарії та Португалії!

Фінляндія

Лише 9 студентів з усієї України було відібрано для навчання за програмою Еразмус+ в Університеті Аалто, (м. Гельсінкі, Фінляндія) серед них 3 щасливчиків з ЛНТУ:

Віталій Соболь (спеціальність «Матеріалознавство», 5-ий курс ФММТ);

Вікторія Вавдіюк (спеціальність «Кібербезпека», 4-ий курс ФКІТ);

Роман Мороз (спеціальність «Інженерія програмного забезпечення», 4-ий курс ФКІТ).

Фото

Щасливчики отримали стипендію програми Erasmus+ у розмірі 1150 євро на місяць і одноразовий грант на подорож у розмірі 275 євро.

Італія

Студентка 3-го курсу ФБП, спеціальності «Міжнародні  економічні відносини», Владислава Заболотна відправляється у місто Бальцано (Італія) на семестрове навчання у Free University of Bozen-Bolzano.

Швейцарія

У Цюріхський університет відправляється студент 4-ого курсу ФКІТ (спеціальність «Інженерія програмного забезпечення») Артем Качковський.

Португалія

До Португалії відправлються  на навчання в Університеті Браганса 7-меро студентів ЛНТУ :

-з факультету бізнесу та права - Роман Камінський, Анастасія Кушнір та Ірина Коменда;

- з факультету комп‘юрних та інформаційних технологій - Максим Троцюк;

-з факультету аграрних технологій та екології - Олег Сисоєв;

Фото

- з факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій - Аліна Мельник.

Доєднуйтеся до нас. Про інші міжнародні можливості шукайте за посиланням: