ЛНТУ долучився до благодійного забігу «Захистимо свій кордон»

28 травня, у Центральному парку міста відбувся благодійний забіг «Захистимо свій кордон», учасниками якого стали викладачі та студенти та Луцького національного технічного університету.

Як зазначає проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук, участь у подібних заходах неймовірно гуртує та об‘єдну суспільство, особливо у такий  складний період. «Ми демонструємо, що впевнено біжимо і нічого нас не зупинить», - наголошує проректор.

Фото

Так, із вірою у перемогу України та патріотичним настроєм,представники ФЦОСТ здолали благодійну дистанцію  на чолі із деканом факультету Галиною Герасимчук.

Зазначимо, що одним з очільників забігу по дистанціях був студент факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій ЛНТУ, титулований спортсмен, майстер спорту з ММА Іван Пасич.

Фото