В рамках тижня добра в ЛНТУ професорсько-викладацький склад кафедри туризму та готельно-ресторанної справи долучився до ініціативи «Марафон благодійних екскурсій».

Так, 15 листопада викладачі кафедри та здобувачі ОП відвідали екскурсію «Луцьк музичний». Це можливість цікаво та з користю провести своє дозвілля і при цьому ще й допомогти ЗСУ.

ТуризмТуризмТуризм

100% зібраних коштів від екскурсії передані на придбання зарядних станцій для наших захисників!

В рамках заходу учасники відвідали:

- Волинську обласну філармонію та музей звукозапису;

- покаталися на унікальному раритетному автобусі, який свого часу возив на гастролі зірок української естради;

- слухали хіти Василя Зінкевича, тріо «Мареничів», ВІА «Світязь»;

- дізналися про історію розвитку різних мистецьких установ Луцька;

- поринули у світ сопілок: слухали волинську сопілку, тилинку, окарину, панфлейту, вірменський дудук, китайську флейту, перуанську кену;

- дізналися про особливості волинської трембіти ( її ще називають «лігава»)

- відкрили секрети виготовлення музичних інструментів з однойменного Лесиного дуба.

ТуризмТуризмТуризмТуризмТуризмТуризмТуризм

Дякуємо фахівцям Центру туристичної інформації та послуг за проведену екскурсію, а управлінню туризму та промоції міста за розробку цікавих та змістовних екскурсій, які розкривають туристичний потенціал міста.

Разом до перемоги!

ТуризмТуризмТуризмТуризмТуризмТуризм