ТОВ «COMPUTER LOGIC GROUP» є провідним українським розробником программного забезпечення для будівельної та суміжних галузей.

Іпз

Луцький національний технічний університет отримав безкоштовний доступ викладачів до програмних комплексів та онлайн-сервісів.

Сервіс «БУДСТАНДАРТ Online» – електронна бібліотека нормативних документів України, яка містить близько 60 000 документів з будівництва, проєктування, розробки ПЗ, ціноутворення, пожежної безпеки, екології, енергетики, охорони праці, дорожньої галузі, харчової промисловості тощо.

Сервіс «КОШТОРИС 8 Онлайн» – хмарне рішення для розрахунку та перевірки, кошторисів на будівельні роботи, здійснення контролю за ходом будівництва, відповідно до вимог Кошторисних Норм України.

ПК «БУДІВЕЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ - КОШТОРИС ПВР» – програма для автоматизації розрахунку та перевірки кошторисів на проєктно-вишукувальні роботи відповідно до вимог Кошторисних Норм України.

Кафедра ІПЗ