LNTU education: технології майбутнього від ФЦОСТ

Факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій презентував власні технології майбутнього та провів промотур знайомства зі спеціальностями. Захід відбувся в рамках виставки «LNTU education», що функціонує з 5 травня до 5 липня 2021 року на 5-ому поверсі Центрального універмагу міста у зоні «ART GALLERY».

Так, представлення спеціальностей ФЦОСТ відбулося у нетрадиційній формі, де кожен зміг проявити свій креатив та майстерність у комунікаціях з потенційними абітурієнтами. Зокрема, викладачі підготували ряд майстер-класів, інтерактивних ігор та презентаційних демонстрацій можливостей обладнання на якому навчають майбутніх спеціалістів.

Протягом дня ФЦОСТ навчали відвідувачів надавати першу невідкладну допомогу, розпізнавати таємниці своєї особистості, долати кордони завдяки сучасним віртуальним технологіям та лінгвістичним вмінням, а також допомагали майбутнім вступникам освоювати основи самозахисту.

«Сьогодні ми дуже яскраво і різносторонньо провели день: неординарне представлення спеціальностей, тісний контакт з абітурієнтами, дружня атмосфера та багато позитивних вражень. Пишаюся своїми колегами. Ми достойно представили себе та дали можливість майбутнім
вступниками доторкнутися до прикладних наук», - поділилася враженнями декан ФЦОСТ Галина Герасимчук.

Відтак, факультет цифрових, освітніх та соціальних технологій з успіхом представив себе, свої спеціальності та авторські методики навчання. Захід зібрав чимало зацікавлених та набув суттєвого резонансу в інформаційному просторі.

Нагадуємо: представлення кожного із факультетів відбуватиметься за графіком щосуботи на території «ART GALLERY» (5-ий поверх, ЦУМ). Крім того, щодня з 16:00 до 19:00 на відвідувачів чекають заходи від Луцького НТУ! Пізнавайте технології майбутнього з нами!

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...