ЛНТУ на 15 позиції серед 100 найпопулярніших українських вишів за вибором вступників

За даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що розміщує рейтингові списки абітурієнтів, до закладів вищої освіти цьогоріч подано понад 1 млн 140 тисяч заяв від вступників.

фото

У тому числі 720 792 заяв подали абітурієнти, які вступають на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) для здобуття рівнів бакалавра та медичного магістра за всіма формами навчання.

Прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти, завершено.

Так, загальна кількість заяв на бакалаврат, яка надійшла до Луцького національного технічного університету становить 12 017.
З них, 9 351 заяв, які вказані в рейтингу - це випускники шкіл, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на бюджет.
Таким чином ЛНТУ займає 15-у позицію серед сотні найпопулярніших українських закладів вищої освіти за вибором вступників.

фото

У таблиці враховані всі заяви від вступників на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра на базі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання станом на 01 серпня 2023 року.

Рейтинг 2022 року можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, інформаційна система Вступ.ОСВІТА.UA публікує поточні рейтинги абітурієнтів від усіх університетів, інститутів, академій, коледжів і технікумів Україну и, що здійснюють прийом абітурієнтів для здобуття ступенів фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, бакалавра та магістра.